Gadżety reklamowe

Balony reklamowe z helem na weselnym przyjęciu

71
Balony reklamowe

Balony reklamowe

Latające balony nikogo nie dziwią. Większość z nas wie, że wypełnione są nie powietrzem, a helem. To hel sprawia, że baloniki unoszą się do góry i lecą, lecą, lecą…Balony z helem są źródłem zabawy i dużej radości, ale i frustracji. Dziecko, które przypadkiem puści balonik, musi się z nim pożegnać. Bo balonik poleci wysoko w górę, do nieba. Dlatego już przy zakupie sprzedawca przywiązuje balonik z helem tasiemką do rączki dziecka. Balony z helem są wykorzystywane nie tylko na festynach i urodzinowych przyjęciach. Balony znajdują zastosowanie również na weselach i całkiem dobrze tam wypadają!

Dekoracja sali weselnej nie jest prostą sztuką. Wielu z nas powierza to zadanie profesjonalistom. W końcu ślub jest okazją wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju. Każda para chce by ich ślub był niezapomniany.

Balony reklamowe z helem o tę wyjątkowość z pewnością zadbają. Można z nich ułożyć różne figury i co najważniejsze, dekoracje mogą być umiejscowione pod sufitem, co hel nam umożliwi. Będzie nietypowo i oryginalnie.

Równie nietypowo prezentują się balony reklamowe świecące. Wyglądają atrakcyjnie nie tylko w  lokalu, ale i w restauracyjnym ogrodzie. Z pewnością zadbają o romantyczną atmosferę na Państwa ślubie.

Kolejną atrakcją są baloniki wypuszczane do nieba. To dobra alternatywa dla lampionów. Goście przyczepiają życzenia dla pary młodej i owe życzenia przymocowują do balonika wcześniej przygotowaną tasiemką. Na umówiony znak para młoda, wraz z gośćmi, wypuszcza baloniki, a fotograf robi zjawiskowe fotografie.

A może niespodzianka dla świeżo upieczonych małżonków? Wielkie pudło z równie wielką kokardą. Państwo młodzi pewnie są ciekawi co jest w środku. Jakież będzie ich zdziwienie, gdy po otwarciu kilkadziesiąt balonów wyfrunie z pudełka.

Balony reklamowe przydadzą się również przy wielu weselnych zabawach. Na przykład przy tańcu z balonami. Para tańczy tak, by balon, przytulony do ich brzuchów, nie wydostał się na zewnątrz. A jak się wydostanie i pofrunie prosto pod sam sufit, para odpada z gry.

Popularne Najnowsze artykuły

  • Gadżety świąteczne jako prezenty dla pracowników

    W dzisiejszych czasach coraz więcej firm wręcza swoim pracownikom upominki świąteczne. Jest to praktykowane przede wszystkim przy okazji świąt Bożego Narodzenia, które są bardzo lubiane i powszechnie znane z prezentów i upominków. Oczywiście nie wszystkie firmy to praktykują, jest to właściwe dla zakładów pracy o ograniczonej liczbie pracowników. Jeśli ich liczba jest zbyt duża, wręczenie…

  • Drukarki etykiet – kolorowe etykiety

    Naszych klientów chcemy jak najlepiej obsłużyć, ponieważ wtedy są jeszcze bardziej zachęceni, aby do nas powrócić. Czynią tak wszyscy sprzedawcy, jeśli chcą utrzymywać z nimi jak nalepszej relacje. W przeciwnym razie zatroszczy się o nich konkurencja, która pojawia się na rynku gospodarczym. Wspaniale, jeśli przyczyniają się do tego Drukarki etykiet. Dzięki nim jest możliwość przygotowania…

  • Odzież reklamowa dla klubów fitness

    Z roku na rok notuje się coraz większe zainteresowanie obywateli naszego kraju różnorodną formą aktywności fizycznej. Powyższe jest efektem nie tylko nowej mody, ale jednocześnie większą świadomością Polaków w zakresie zdrowego i higienicznego trybu życia. Ruch jest obok zdrowej diety i wypoczynku jednym z najistotniejszych jego elementów. Ta nowatorska okoliczność staje się idealnym podłożem do…